31. JUL. -30. AVG. 2013 PROGRAM

KUD FRANCE PREŠEREN

| dan | teden | mesec | | << | ta mesec | >> |

[spremeni] SREDA, 31.7.2013

 
Trnfest
Bitch Boys

KONCERT CONCERT:
Bitch Boys (SI) – surf rock

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Von Meister, Shekuza, N'Toko

DJ PROGRAM DJ SET: Von Meister (Analogue Klash), Shekuza, N'Toko – electro/techno/bass

Vstopnine ni!

[spremeni] ČETRTEK, 1.8.2013

 
Trnfest
RDEČA kapica

PROGRAM ZA OTROKE CHILDREN’S PROGRAMME:
Gledališče Labirint: Rdeča kapica (SI) – lutkovna predstava za otroke od 2. letapuppet theatre for children above 2 years of age.

USTVARJALNA DELAVNICA PUPPET WORKSHOP: Hiša otrok in umetnosti.

Vstopnine ni!
 
Trnfest
BLADE produkcija

FILMSKI VEČER FILM EVENING:
Blade produkcija predstavlja: Chicken of death pt. 8; Med mano, tabo in bogom; Dvigalo; Žrtev; Sendvič; Zadovoljstvo; Veriga mesa (SI)- igrani film feature film

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Nitz & Lavka

DJ PROGRAM DJ SET: Nitz & Lavka (Synaptic, Lost Tapes) – tenstl house

Vstopnine ni!

[spremeni] PETEK, 2.8.2013

 
Trnfest
Filter – Cookie, Freeverse, Sunneh & MC Sajkoslav

DJ PROGRAM DJ SET: Filter – Cookie (Vibe department), Freeverse (Synaptic), Sunneh (Dub Lab) & MC Sajkoslav - bass/grime/trap/footwork

Vstopnine ni!

[spremeni] SOBOTA, 3.8.2013

 
Trnfest
TrnARTish: IrisBloom

USTVARJALNA DELAVNICA TrnARTish CREATIVE WORKSHOP TrnARTish:
IrisBloom: Pletenje zapestnic v makrame tehniki - vodi Maruša Maligoj – za starejše od 7 let appropriate for attendees above 7 years of age
http://www.ARTish.si/artishani/irisbloom

Poslikava rok Hand Painting – vodi Darja Zorec – za vse generacije appropriate for all ages
http://www.ARTish.si/artishani/darja-zorec

ARTish na on Trnfestu – mini prodajno-razstavni festival artists’ showcasing and selling their work
http://www.ARTish.si

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Dandelion Children, World Within

KONCERT CONCERT:
Dandelion Children, World Within (SI) – experimentalen & breakbeat rock

Vstopnine ni!
 
Trnfest
DMNP

DJ PROGRAM DJ SET: DMNP – Žak Pižon, Moe Lester, Softskinson, Loutseau, Felis Catus – glitch/bass/garage/juke

Vstopnine ni!

[spremeni] NEDELJA, 4.8.2013

 
Trnfest
TrnARTish: IrisBloom

USTVARJALNA DELAVNICA TrnARTish CREATIVE WORKSHOP TrnARTish:
IrisBloom: Pletenje zapestnic v makrame tehniki - vodi Maruša Maligoj – za starejše od 7 let appropriate for attendees above 7 years of age
http://www.ARTish.si/artishani/irisbloom

Poslikava rok Hand Painting – vodi Darja Zorec – za vse generacije appropriate for all ages
http://www.ARTish.si/artishani/darja-zorec

ARTish na on Trnfestu – mini prodajno-razstavni festival artists’ showcasing and selling their work
http://www.ARTish.si

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Le Vasco

KONCERT CONCERT:
Le Vasco (FR) – francoski electro rock

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Impro liga
Maestro Trnfesta 2013

GLEDALIŠČE THEATRE
Impro liga (KUD France Prešeren): Maestro Trnfesta 2013 (SI) - improvizacijsko gledališče improvisation theatre

Vstopnine ni!

[spremeni] PONEDELJEK, 5.8.2013

 
Trnfest
Andrej Rozman Roza
Že spet obisk

GLEDALIŠČE THEATRE
Andrej Rozman Roza: Že spet obisk (SI) - poskus predavanja attempt to lecture

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Dub Lab – Area Zero

DJ PROGRAM DJ SET: Dub Lab – Area Zero (NM) – reggae/dub/dubstep/jungle/drumnbass

Vstopnine ni!

[spremeni] TOREK, 6.8.2013

 
Trnfest
Izar Lunaček
Babilon

OTVORITEV RAZSTAVE v galeriji EXHIBITION OPENING in Gallery:
Poletje v stripu Summer in comics:
Izar Lunaček: Babilon

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Vroča župa

GLEDALIŠČE THEATRE
Rok Kosec in Goran Završnik: Vroča župa (SI) - večer pravljic fairytales

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Favela Blast Off vs. Dub Diggerz

DJ PROGRAM DJ SET: Favela Blast Off vs. Dub Diggerz – dubstep/bass/moombahton

Vstopnine ni!

[spremeni] SREDA, 7.8.2013

 
Trnfest
Akkustik teAter
Besne pesmi

KONCERT CONCERT:
Jani Kovačič: Besne pesmi (SI) – vzgojno-izobraževalni program - kantavtorska glasba singer-songwriter

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Hellektro – Nora Beti, Ludvik, Tomo

DJ PROGRAM DJ SET: Hellektro – Nora Beti, Ludvik, Tomo – industrial/fetish/gothic/cyber/black

Vstopnine ni!

[spremeni] ČETRTEK, 8.8.2013

 
Trnfest
Silno vljudna predstava

PROGRAM ZA OTROKE CHILDREN’S PROGRAMME:
Andreja Zupančič: Silno vljudna predstava (SI) - glasbena predstava music theatre:

USTVARJALNA DELAVNICA PUPPET WORKSHOP: Hiša otrok in umetnosti.

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Animateka na Trnfestu

FILMSKI VEČER FILM EVENING:
Animateka na Trnfestu Animateka on Trnfest: Haus Muzik (Ivan Mirko Senjanović), Ursus (Reinis Pētersons), Gap (Viktor Stickel), Velika hiša (Kristjan Holm), Ptičica in list (Lena von Döhren), Kali, mali vampir (Regina Pessoa), Pasje življenje (Julie Rembauville & Nicolas Bianco-Levrin), Žal mi je (Árpád Hermán), Soba številka 69 (Claude Barras), Snail Trail (Phillipp Artus), Paper Scratch (Brane Solce)

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Schrauff, Thon Kland, Byn

DJ PROGRAM DJ SET: Schrauff (Elements), Thon Kland (Volume), Byn (Womhole) – techno

Vstopnine ni!

[spremeni] PETEK, 9.8.2013

 
Trnfest
The Subtitute

GLEDALIŠČE THEATRE
Anna De Lirium: The Subtitute (A) - klovnovsko gledališče clown theatre

Vstopnine ni!

[spremeni] SOBOTA, 10.8.2013

 
Trnfest
Razstave
Stripdelavnica: Andrej Štular

USTVARJALNA DELAVNICA CREATIVE WORKSHOP:
Poletje v stripu Summer in comics:
Stripdelavnica (SI) – vodi Andrej Štular

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Spunk on toast

KONCERT CONCERT:
Spunk on toast (SI) – punk

Vstopnine ni!

[spremeni] NEDELJA, 11.8.2013

 
Trnfest
Razstave
Stripdelavnica: Andrej Štular

USTVARJALNA DELAVNICA CREATIVE WORKSHOP:
Poletje v stripu Summer in comics:
Stripdelavnica (SI) – vodi Andrej Štular

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Sea + Air

KONCERT CONCERT:
Sea + Air (DE) - indie rock

Vstopnine ni!
 
Trnfest
FILMSKI VEČER

GLEDALIŠČE THEATRE
KUD Kiks: Filmski večer (SI) - improvizacijsko gledališče improvisation theatre

Vstopnine ni!

[spremeni] PONEDELJEK, 12.8.2013

 
Trnfest
Srečna mladina

KONCERT CONCERT:
Srečna mladina (SI) - fusion rock

Vstopnine ni!
 
Trnfest
DUB LAB

DJ PROGRAM DJ SET: Dub Lab – Dubbud, Rollking – dub/experimental

Vstopnine ni!

[spremeni] TOREK, 13.8.2013

 
Trnfest
Matej Kocjan Koco
Skrivnostni svet elementov

OTVORITEV RAZSTAVE v galeriji EXHIBITION OPENING in Gallery:
Poletje v stripu Summer in comics:
Matej Kocjan Koco: Skrivnostni svet elementov

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Resnične zgodbe

GLEDALIŠČE THEATRE
KUD France Prešeren: Resnične zgodbe (SI) - večer resničnih zgodb evening of true stories

Vstopnine ni!
 
Trnfest
MMMeniga, Dot, Sista, JAMirko

DJ PROGRAM DJ SET: MMMeniga (Radikal Drum/Seasplash), Dot, Sista, JAMirko (Bassick set) – dubstep

Vstopnine ni!

[spremeni] SREDA, 14.8.2013

 
Trnfest
Nedokončano nebo

PLESNA PREDSTAVA DANCE PERFORMANCE
Branko Potočan - Sodobni circus Fourklor: Nedokončano nebo (SI) - ples na tkanini dance on fabric

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Footwerk

DJ PROGRAM DJ SET: Footwerk – Bakto (Good Foot), Lavka (Lost Tapes), Cookie (Filter, Vibe Department), Some1else (CUF), Sunneh (Filter, Dub Lab) – juke/footwork/ghetto tec

Vstopnine ni!

[spremeni] ČETRTEK, 15.8.2013

 
Trnfest
FRU-FRU
Pikec ježek in Gasilko jež

PROGRAM ZA OTROKE CHILDREN’S PROGRAMME:
Lutkovno gledališče FRU-FRU: Pikec ježek in Gasilko jež (SI) - lutkovna predstava - za otroke od 4. leta puppet theatre for children above 4 years of age.V sodelovanju z URSZR

USTVARJALNA DELAVNICA PUPPET WORKSHOP: Hiša otrok in umetnosti

Vstopnine ni!
 
Trnfest
IndieGrad na Trnfestu

FILMSKI VEČER FILM EVENING:
IndieGrad na Trnfestu IndieGrad on Trnfest: Kako smo ušli u Europu: Slučaj SexA (HR), Intimn Frizurn: Padec (SI) - dokumentarni documentary film:

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Krejzer, Holomondo

DJ PROGRAM DJ SET: Krejzer, Holomondo (SI)

Vstopnine ni!

[spremeni] PETEK, 16.8.2013

 
Trnfest
Kilo Kilo banda

KONCERT CONCERT:
Kilo Kilo banda (RS) – reggae

Vstopnine ni!
 
Trnfest
InnaDeepSessions

DJ PROGRAM DJ SET: InnaDeepSessions - DJ Bitz & MC Edge (IDS - SRB), Dirtyspeakerz, Riba, Mesec, VJ Witness (IDS – SRB) – liquid funk drumnbass

Vstopnine ni!

[spremeni] SOBOTA, 17.8.2013

 
Trnfest
Razstave
USTVARJAMO Z GLINO

USTVARJALNA DELAVNICA CREATIVE WORKSHOP:
Ustvarjamo z glino Creating with clay
vodi Aleksandra Saška Gruden,
primerno za vse starosti appropriate for attendees of all ages

Vstopnine ni!
 
Trnfest
IndieGrad

KONCERT CONCERT:
IndieGrad na Trnfestu IndieGrad on Trnfest: Hexenbrutal (God Bless This Mess), Nikki Louder (Moonlee, ZARŠ) (SI) – alternativni rock

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Ludovik Material, Spock Studios, Some1Else live, Nitz & Freeverse

KONCERT CONCERT: Ludovik Material (Kapa Records), Spock Studios (ZARŠ) (SI)

DJ PROGRAM DJ SET: Some1Else live (rx:tx, CUF), Nitz & Freeverse (Synaptic Pathways)

Vstopnine ni!

[spremeni] NEDELJA, 18.8.2013

 
Trnfest
Razstave
USTVARJAMO Z GLINO

USTVARJALNA DELAVNICA CREATIVE WORKSHOP:
Ustvarjamo z glino Creating with clay
vodi Aleksandra Saška Gruden,
primerno za vse starosti appropriate for attendees of all ages

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Impro maraton 2013

IMPRO MARATON MARATHON
KUD France Prešeren: 30-urna predstava 30-hour performance (SI) - improvizacijsko gledališče improvisation theatre

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Impro maraton – Podiramo rekord!

IMPRO MARATON MARATHON
KUD France Prešeren: Impro maraton – Podiramo rekord! (SI), improvizacijsko gledališče improvisation theatre

Vstopnine ni!
 
Trnfest
IMPRO MARATON 2013

IMPRO MARATON MARATHON:
KUD France Prešeren: 30-urna predstava 30-hour performance (SI) - improvizacijsko gledališče improvisation theatre.

Vstopnine ni!

[spremeni] PONEDELJEK, 19.8.2013

 
Trnfest
Impro maraton 2013 - Grand finale!

IMPRO MARATON MARATHON:
KUD France Prešeren: Grand finale (SI) - zaključna predstava closing performance.

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Dub Lab – Ras Levi

DJ PROGRAM DJ SET: Dub Lab – Ras Levi – reggae/dub

Vstopnine ni!

[spremeni] TOREK, 20.8.2013

 
Trnfest
Vse ali nič

DELAVNICA WORKSHOP:
Delavnice gledališča zatiranih: Vse ali nič (SI) – sistem iger in tehnik za razvoj skupnosti.

Prijave na vsealinic2013@gmail.com.

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Razstave
Severnik: Nordavind!

OTVORITEV RAZSTAVE v galeriji EXHIBITION OPENING in Gallery:
Poletje v stripu Summer in comics:
Severnik: Nordavind! - norveška stripovska produkcija Norwegian comics production

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Šodr teater in Srečna mladina

ROCK KABARET CABARET: Šodr teater in Srečna mladina: Navajeni na šok (SI)

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Vzporedni glasovi

LITERARNI PERFORMANS LITERARY PERFORMANCE: Dnevi poezije in vina: Vzporedni glasovi (ES, SI)

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Fogy & Dirty Skunks

DJ PROGRAM DJ SET: Everything Goes w. Fogy & Dirty Skunks

Vstopnine ni!

[spremeni] SREDA, 21.8.2013

 
Trnfest
Vse ali nič

DELAVNICA WORKSHOP:
Delavnice gledališča zatiranih: Vse ali nič (SI) – sistem iger in tehnik za razvoj skupnosti.

Prijave na vsealinic2013@gmail.com.

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Razstave
Severni veter v stripu

POGOVOR V GALERIJI DEBATE IN GALLERY:
Poletje v stripu Summer in comics:
Severni veter v stripu – pogovor s prisotnima avtorjema o norveškem stripu in trendih v sodobnem svetovnem stripu, vodi Bojan Albahari

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Razstave
Stripovski jam session

JAM SESSION V KLUBSKI SOBI JAM SESSION IN CLUB ROOM:
Poletje v stripu Summer in comics:
Stripovski jam sessionz norveškimi gosti in domačimi avtorji.

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Jello Biafra and The Guantanamo School of Medicine

KONCERT CONCERT:
Jello Biafra and The Guantanamo School of Medicine (US) – punk rock

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Bojler

DJ PROGRAM DJ SET: Bojler – Moat, TMA, Nikus Pokus b2b KMN – bass

Vstopnine ni!

[spremeni] ČETRTEK, 22.8.2013

 
Trnfest
Vse ali nič

DELAVNICA WORKSHOP:
Delavnice gledališča zatiranih: Vse ali nič (SI) – sistem iger in tehnik za razvoj skupnosti.

Prijave na vsealinic2013@gmail.com.

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Od kod si, kruhek?

PROGRAM ZA OTROKE CHILDREN’S PROGRAMME:
Gledališče Unikat: Od kod si, kruhek? (SI) – muzikal za otroke musical for children

USTVARJALNA DELAVNICA PUPPET WORKSHOP: Hiša otrok in umetnosti

Vstopnine ni!
 
Trnfest
FilmIT predstavlja

FILMSKI VEČER FILM EVENING:
FilmIT predstavlja presents - Jure Breceljnik: Divji Wild One (SI, FR) – portret plezalca Philippa Ribièra portrait of a rock climber Philippe Ribière - dokumentarec documentary

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Mesec, Utti, Bartillier

DJ PROGRAM DJ SET: Mesec, Utti (Synaptic), Bartillier (CUF) - dubstep

Vstopnine ni!

[spremeni] PETEK, 23.8.2013

 
Trnfest
Vse ali nič

DELAVNICA WORKSHOP:
Delavnice gledališča zatiranih: Vse ali nič (SI) – sistem iger in tehnik za razvoj skupnosti.

Prijave na vsealinic2013@gmail.com.

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Riki BB

KONCERT CONCERT:
Riki BB (SI) – rock’n’roll/boogie/blues

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Vibe Department

DJ PROGRAM DJ SET:</font> Vibe Department – W.G. (My Hell Jackson), Mixxle, Erma, Subsonic tribe - drumnbass

Vstopnine ni!

[spremeni] SOBOTA, 24.8.2013

 
Trnfest
Vse ali nič

DELAVNICA WORKSHOP:
Delavnice gledališča zatiranih: Vse ali nič (SI) – sistem iger in tehnik za razvoj skupnosti.

Prijave na vsealinic2013@gmail.com.

Vstopnine ni!
 
Trnfest
The Toronto Drug Bust

KONCERT CONCERT:
The Toronto Drug Bust (SI) – indie rock

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Chew The Fat!

DJ PROGRAM DJ SET:
Chew The Fat! CroYesh ft. Remi, DMT, Sunneh & Freeverse (Filter), DVS (CUF), Samfurai – trap/bass/dubstep/drumnbass

Vstopnine ni!

[spremeni] NEDELJA, 25.8.2013

 
Trnfest
Vse ali nič

DELAVNICA WORKSHOP:
Delavnice gledališča zatiranih: Vse ali nič (SI) – sistem iger in tehnik za razvoj skupnosti.

Prijave na vsealinic2013@gmail.com.

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Kirsty Almeida & The Troubadours

KONCERT CONCERT:
Kirsty Almeida & The Troubadours – folk, pop, jazz

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Gverila
Zmenek na oko

GLEDALIŠČE THEATRE
Gverila teater (KUD France Prešeren): Zmenek na oko (SI) - improvizirana pocukrana drama improvisation drama

Vstopnine ni!

[spremeni] PONEDELJEK, 26.8.2013

 
Trnfest
Chilli space

LIVE ACT VEČER LIVE ACT EVENING:
Chilli space (SI) - live sets – Stashman, Noah & Wichiwaka, Nitz

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Chilli space DJ

DJ PROGRAM DJ SET:
Chilli space (SI) - DJ sets - Dojaja (Kvalitat), Electrosaurus (Ago tela), Pier (RIS, Badmood recordings)

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Dirty Skunks

DJ PROGRAM DJ SET:
Everything Goes w. Dirty Skunks

Vstopnine ni!

[spremeni] TOREK, 27.8.2013

 
Trnfest
Deca debilane

KONCERT CONCERT:
Deca debilane (SI) – instrumentalna glasba instrumental music

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Filgutmjuzik

DJ PROGRAM DJ SET:
Filgutmjuzik all styles party – JAMirko, Ubu (RDYO DJs)

Vstopnine ni!

[spremeni] SREDA, 28.8.2013

 
Trnfest
Stendap
Stand-up presenečenja

VEČER StandAp KOMEDIJE STAND-UP COMEDY EVENING
KUD France Prešeren: Vid Valič: Stand-up presenečenja (SI)

Vid Valič bo delil svoja najnovejša razmišljanja o trenutnih dogajanjih in svojem ljubezenskem življenju. Pridite dovolj zgodaj, saj se bo Kudovo dvorišče zagotovo napolnilo do zadnjega kotička!

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Titos Birthday bash

DJ PROGRAM DJ SET:
Titos Birthday bashMcLaren live! Damariska, Yooronya, Kantriman, Spade (Illegal), Tiann, Hippi – all styles

Vstopnine ni!

[spremeni] ČETRTEK, 29.8.2013

 
Emonska promenada
Emonska promenada 2013 - četrtek


13. mednarodni ulični festival

13. International street festival
EMONSKA PROMENADA 2013
na Emonski cesti od Mirja do Eipprove ulice
vsak dan od 29.avgusta do 31.avgusta
od 18. do 21. ure.

Emonska ulica v Trnovem se zadnji vikend v avgustu spremeni v gledališče na prostem in ustvarjalno sprehajališče za otroke in odrasle. Obiskovalci si lahko ogledajo več kot 27 gledaliških dogodkov iz 8 držav. Posebna pozornost je namenjena kreativnemu ustvarjanju na prostem, ki ga izvajamo s Hišo otrok in umetnosti. Tridnevni festival se letos zaključi v soboto, v primeru slabega vremena pa bo del programa prestavljen na nedeljo, 1. september.

The last weekend in August Emonska street transforms into an open-air theatre and creative tour for children and adults. The visitors can experience more than 27 artistic theatre events from 8 countries. Special attention is given to outdoor activities that are held by Hiša otrok in umetnosti (House of children and art). Visitors can try their artistic skills and participate in different social activities. Three days festival ends on Saturday, in case of bad weather, part of the programme will be moved on Sunday, 1st September.

Vstop na vse prireditve je prost. Free admission to all events.

Pridržujemo si pravico do spremembe programa. We have a right to change the programme.

Vstopnine ni!
 
Trnfest
FILMI ŠTUDENTOV AGRFT

FILMSKI VEČER FILM EVENING:
filmi študentov AGRFT AGRFT students’ films (SI): Limonada (Maja Prettner), Messi se je poškodoval (Nikolaj Vodošek), Maks (Sara Kern)- igrani filmi feature films

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Mysta Gee

DJ PROGRAM DJ SET:
Mysta Gee – minimal/techno/trance

Vstopnine ni!
 
Trnfest
We are Hollywood

FILMSKI VEČER FILM EVENING:
We are Hollywood (2012 - Diego Menendes), We are Laibach (2013 - Diego Menendes)

Vstopnine ni!

[spremeni] PETEK, 30.8.2013

 
Emonska promenada
Emonska promenada 2013 - petek


13. mednarodni ulični festival

13. International street festival
EMONSKA PROMENADA 2013
na Emonski cesti od Mirja do Eipprove ulice
vsak dan od 29.avgusta do 31.avgusta
od 18. do 21. ure.

Vstop na vse prireditve je prost. Free admission to all events.

Pridržujemo si pravico do spremembe programa. We have the right to change the programme.

Tridnevni festival se letos zaključi v soboto, v primeru slabega vremena pa bo del programa prestavljen na nedeljo, 1. september. Three days festival is ended on Saturday, in case of a bad weather, part of the programme will be moved on Sunday, 1st September.

Vstopnine ni!
 
Trnfest
Dirty Sanchez

KONCERT CONCERT:
Dirty Sanchez (SI) – etno jazz & funk Balkan & flamenko fuzija fusion

Vstopnine ni!
 
Trnfest
YAYOILOUISE & Female's'cream

DJ PROGRAM DJ SET:
YAYOILOUISE & Female's'cream: Nina Hudej, Nibeye in VJ Koala - nu disco/electro pop/deep/future bass/drum'n'bass

Vstopnine ni!



Vzpostavljeno iz »http://www.kud.si/index.php/Urnik«

Stran je bila naložena 14.241.097-krat. Čas zadnje spremembe: 10:06, 21 maj 2016.

KUD FRANCE PREŠEREN je kulturno umetniško društvo, ki s svojo neprofitno programsko politiko odprtega socialnega prostora podpira kakovostno, drugačno in še neuveljavljeno kulturo.

Je prostor, kjer že od daljnega leta 1919 posamezniki in skupine oblikujejo in izražajo svoje interese na kulturnem, umetniškem, izobraževalnem, sociološkem in tehničnem področju. Posebno skrb posvečamo depriviligiranim skupinam in želimo s tem spodbujati in razvijati večjo strpnost in spoštovanje drugačnosti.

Na oblikovanje naših aktivnosti, vzdušja in podobe društva v veliki meri vpliva tudi povezovanje med obiskovalci naših prireditev in ustvarjalci ter izvajalci programa.

KUD združuje lutkovni in gledališki program za otroke in odrasle, koncerte različnih glasbenih zvrsti, razstave, predavanja, literarne večere, seminarje, okrogle mize in delavnice ter razne performanse. Prireditve v KUDu nudijo razgiban, kvaliteten in sproščen kulturni program.

V poletnih mesecih KUD objavi razpis za razstave in programe v naslednjem letu. Udeležijo se ga lahko vsi, ki želijo sooblikovati kulturno ponudbo KUDa.

RAZSTAVLJAMO

Trenutno ni razstav!

NOVIČNIK

KRONOLOG

junij 2013
PTSČPSN
 
julij 2013
PTSČPSN
 
avgust 2013
PTSČPSN
 
 

POGANJA: